Szelevény Községi Önkormányzat  TOP Plusz 3.3.1-21-2022-000013
Projekt kezdés
2022.08.01

Lead:

A fejlesztés eredményeként a Szelevény településen található meglévő 25 férőhelyes Hétszínvirág Óvoda eszközparkjának korszerűsítése, a vonatkozó jogszabályoknak megfelelő eszközök beszerzése valósulhat meg a Miniszterelnökség Területfejlesztési Operatív Programok Irányító Hatósága, mint támogató által jóváhagyott támogatói szerződésben foglaltak szerint.

A vissza nem térítendő európai uniós támogatás összege: 30,18 millió forint

A támogatási szerződés és a projekt költségvetése alapján az elkészített ütemtervben foglaltak szerint 2022.08.25. napon megtörténnek az ajánlatbekérések a beszerezni kívánt gyermeknevelést támogató eszközök beszerzése kapcsán mely tartalmaz játékbeszerzést, bútorok és háztartási gépek beszerzését, akadálymentes honlap elkészítését, és informatikai eszközök vásárlását. Az óvoda szabályszerű és a vonatkozó jogszabályoknak való megfelelés érdekében folyamatosan fejleszti lehetőségeihez mérten az eszközparkját. A projekt keretében több típusú eszköz is beszerzésre kerül: bútorok, terápiás eszközök, fejlesztő játékok, kültéri játékok, építő játékok, technikai eszközök, sportszerek, informatikai eszközök, gyermekgondozást elősegítő eszközök, melyek önerőből nem valósulhatnának meg. A beszerzésre kerülő valamennyi eszköz modern, jelen óvodai nevelést maximálisan kiszolgáló, biztonságos, minden vonatkozó előírásnak, követelménynek megfelel. Ennek eredményeként a Szelevényi Hétszínvirág Óvoda magasabb színvonalú fejlesztő eszközök használatával tudja gyermeknevelést célzó óvodai nevelési feladatát ellátni.

A projektről bővebb információt Kerekesné dr. Holló Helga polgármestertől kérhetnek az érdeklődők.

Cím: 5476 Szelevény, Kossuth Lajos út 4.

Telefonszám: 56/329-001

polgarmester@szeleveny.hu

Kedvezményezett neve: Szelevény Községi Önkormányzat
Projekt címe: A szelevényi Hétszínvirág Óvoda gyermeknevelést támogató fejlesztése
A szerződött támogatás összege: 30.177.374 Ft.
A támogatás mértéke: 100%
A projekt befejezésének dátuma: 2022.12.31
A projekt azonosító száma: TOP PLUSZ-3.3.1-21-JN1-2022-00013

Szelevény Községi Önkormányzat  TOP Plusz 3.3.1-21-2022-000013
Projekt zárása
2022.12.31.

Lead:

A fejlesztés eredményeként a Szelevény településen található meglévő 25 férőhelyes Hétszínvirág Óvoda eszközparkjának korszerűsítése, a vonatkozó jogszabályoknak megfelelő eszközök beszerzése valósult meg a Miniszterelnökség Területfejlesztési Operatív Programok Irányító Hatósága, mint támogató által jóváhagyott támogatói szerződésben foglaltak szerint.

A vissza nem térítendő európai uniós támogatás összege: 30,18 millió forint

A támogatási szerződés és a projekt költségvetése alapján megtörténtek a beszerzések a gyermeknevelést támogató eszközök beszerzése, mely tartalmaz játékbeszerzést, bútorok és háztartási gépek beszerzését, akadálymentes honlap elkészítését, és informatikai eszközök vásárlását. Az óvoda szabályszerű és a vonatkozó jogszabályoknak való megfelelés érdekében folyamatosan fejleszti lehetőségeihez mérten az eszközparkját. A projekt keretében több típusú eszköz is beszerzésre került: bútorok, terápiás eszközök, fejlesztő játékok, kültéri játékok, építő játékok, technikai eszközök, sportszerek, informatikai eszközök, gyermekgondozást elősegítő eszközök, melyek önerőből nem valósulhattak volna meg. A beszerzésre került valamennyi eszköz modern, jelen óvodai nevelést maximálisan kiszolgáló, biztonságos, minden vonatkozó előírásnak, követelménynek megfelel. Ennek eredményeként a Szelevényi Hétszínvirág Óvoda magasabb színvonalú fejlesztő eszközök használatával tudja gyermeknevelést célzó óvodai nevelési feladatát ellátni.

A projektről bővebb információt a projekt keretében elkészült https://szelevenyiovoda.hu/ honlapon találhatnak az érdeklődők.

További információ kérhető:

Kerekesné dr. Holló Helga
Polgármester

5476 Szelevény, Kossuth Lajos út 4.

Telefonszám: 56/329-001

polgarmester@szeleveny.hu

Kedvezményezett neve: Szelevény Községi Önkormányzat
A szerződött támogatás összege: 30.177.374 Ft.
A támogatás mértéke: 100%
A projekt befejezésének dátuma: 2022.12.31